Indkøbskurv (0)

Kampplan for 7 cup 2017

Dato Spillested D1 D2 R
15-05 17:30 Århus Firmasport - Bane 3 Men With Feelings Olympia Aarhus
0-5
15-05 17:30 Århus Firmasport - Bane 4 Rundhøjånden PwC
0-3
15-05 17:30 Århus Firmasport - Bane 5 Terma A/S EY Aarhus
2-11
15-05 18:15 Århus Firmasport - Bane 3 TSL Rambøll
6-0
15-05 18:15 Århus Firmasport - Bane 4 Vorrevangskolen COWI A/S
4-6
15-05 18:15 Århus Firmasport - Bane 5 Alka Forsikring BDO
0-3
15-05 19:00 Århus Firmasport - Bane 3 Salling FS Danske Bank
1-2
15-05 19:00 Århus Firmasport - Bane 4 Stofa A/S DIS Sport
0-3
15-05 19:00 Århus Firmasport - Bane 5 Agency Spring FC Grundfos
2-0
16-05 17:30 Århus Firmasport - Bane 5 Conversio - Digital Marketing Bureau NIRAS
0-3
16-05 17:30 Århus Firmasport - Bane 6 FC Biløkonom Novicell
3-0
16-05 18:15 Århus Firmasport - Bane 6 JP Danske Bank IT
0-3
16-05 18:15 Århus Firmasport - Bane 7 Pluskontoret EDC AROS FC
3-0
16-05 19:00 Århus Firmasport - Bane 5 SOS Dansk Autohjælp Team 4,6 %
7-8
16-05 19:00 Århus Firmasport - Bane 7 Aros United IMPACT A/S
3-0
17-05 17:30 Århus Firmasport - Bane 7 Team Helton YouSee
0-3
17-05 18:15 Århus Firmasport - Bane 5 Erhvervsakademi Aarhus Søstrene Grenes Import A/S
0-3
17-05 18:15 Århus Firmasport - Bane 6 Bent Brandt DIS fodbold
0-3
23-05 17:30 bane 7 Olympia Aarhus Team HHEG
3-0
23-05 18:15 bane 7 PwC Aros United
0-3
23-05 19:45 bane 7 TSL Nybyggerne
4-1
24-05 17:30 Bane 7 Gorrissen Fodbold Klub SjonerTri FC
1-3
24-05 17:30 Bane 6 AAB Nybyggerne
1-4
24-05 17:30 Bane 5 nord advertising RKF
2-1
24-05 18:15 bane 6 Aura Energi Circle FC
0-6
24-05 18:15 Bane 5 GPP Arkitekter A/S Dania Dynamite
1-4
24-05 18:15 Bane 7 Atea FF FC Searchpilots
0-3
24-05 19:00 Bane 5 De Sure Fugle Quickpot
5-1
24-05 19:00 Bane 6 Team HHEG Tæskeholdet
3-1
31-05 17:30 Århus Firmasport - Bane 3 COWI A/S YouSee
0-3
31-05 17:30 Århus Firmasport - Bane 4 BDO Søstrene Grenes Import A/S
0-3
31-05 18:15 Århus Firmasport - Bane 3 Danske Bank DIS fodbold
7-6
31-05 18:15 Århus Firmasport - Bane 4 DIS Sport FC Searchpilots
3-2
31-05 19:00 Århus Firmasport - Bane 3 Agency Spring De Sure Fugle
0-3
31-05 19:45 Århus Firmasport - Bane 4 Aros United SjonerTri FC
0-3
12-06 19:00 Bane 7 NIRAS nord advertising
2-4
26-06 19:00 bane 7 EY Aarhus Circle FC
3-0
27-06 17:30 Bane 6 Olympia Aarhus FC Biløkonom
0-1
23-08 17:30 Århus Firmasport - Bane 3 EY Aarhus Dania Dynamite
4-6
23-08 17:30 Århus Firmasport - Bane 4 TSL Danske Bank IT
4-2
23-08 18:15 Århus Firmasport - Bane 3 YouSee Pluskontoret
6-0
23-08 18:15 Århus Firmasport - Bane 4 Søstrene Grenes Import A/S Team 4,6 %
4-0
23-08 19:00 Århus Firmasport - Bane 3 Danske Bank nord advertising
3-0
23-08 19:00 Århus Firmasport - Bane 4 DIS Sport De Sure Fugle
1-8
06-09 17:00 bane 3 FC Biløkonom De Sure Fugle
3-2
06-09 17:45 bane 3 SjonerTri FC Danske Bank
4-3
06-09 18:30 Århus Firmasport - Bane 3 Dania Dynamite Søstrene Grenes Import A/S
4-2
06-09 19:15 Århus Firmasport - Bane 4 TSL YouSee
7-1
13-09 17:00 bane 3 FC Biløkonom TSL
13-09 17:00 bane 4 SjonerTri FC Dania Dynamite
13-09 18:00 bane 3 Vinder af Semifinale 1 Vinder af Semifinale 2

Stævneansvarlig: John Madsen Tlf.: 86786222