Kampplan for: Inde Serie 6

Dato Spillested D1 D2 R
06-11 19:00 Århus Firmasport- Bane 1 No Zebra FC SOS Dansk Autohjælp
1-3
06-11 19:10 Århus Firmasport- Bane 1 Muskelsvindfonden Den Blå Lastbil
4-6
06-11 19:20 Århus Firmasport- Bane 1 Hemonto Davidsen
1-3
06-11 19:30 Århus Firmasport- Bane 1 Den Blå Lastbil No Zebra FC
5-0
06-11 19:40 Århus Firmasport- Bane 1 SOS Dansk Autohjælp Davidsen
1-2
06-11 19:50 Århus Firmasport- Bane 1 Muskelsvindfonden Hemonto
5-4
06-11 20:00 Århus Firmasport- Bane 1 No Zebra FC Davidsen
4-6
06-11 20:10 Århus Firmasport- Bane 1 Den Blå Lastbil Hemonto
4-1
06-11 20:20 Århus Firmasport- Bane 1 Muskelsvindfonden SOS Dansk Autohjælp
7-1
18-12 17:30 Århus Firmasport- Bane 1 Hemonto No Zebra FC
5-4
18-12 17:40 Århus Firmasport- Bane 1 Davidsen Muskelsvindfonden
2-1
18-12 17:50 Århus Firmasport- Bane 1 SOS Dansk Autohjælp Den Blå Lastbil
2-4
18-12 18:00 Århus Firmasport- Bane 1 No Zebra FC Muskelsvindfonden
4-3
18-12 18:10 Århus Firmasport- Bane 1 Hemonto SOS Dansk Autohjælp
4-2
18-12 18:20 Århus Firmasport- Bane 1 Davidsen Den Blå Lastbil
2-2
18-12 18:30 Århus Firmasport- Bane 1 SOS Dansk Autohjælp No Zebra FC
1-5
18-12 18:40 Århus Firmasport- Bane 1 Den Blå Lastbil Muskelsvindfonden
5-2
18-12 18:50 Århus Firmasport- Bane 1 Davidsen Hemonto
4-4
22-01 19:00 Århus Firmasport- Bane 1 No Zebra FC Den Blå Lastbil
2-6
22-01 19:10 Århus Firmasport- Bane 1 Davidsen SOS Dansk Autohjælp
2-2
22-01 19:20 Århus Firmasport- Bane 1 Hemonto Muskelsvindfonden
3-6
22-01 19:30 Århus Firmasport- Bane 1 Davidsen No Zebra FC
7-2
22-01 19:40 Århus Firmasport- Bane 1 Hemonto Den Blå Lastbil
1-4
22-01 19:50 Århus Firmasport- Bane 1 SOS Dansk Autohjælp Muskelsvindfonden
1-0
22-01 20:00 Århus Firmasport- Bane 1 No Zebra FC Hemonto
2-5
22-01 20:10 Århus Firmasport- Bane 1 Muskelsvindfonden Davidsen
3-2
22-01 20:20 Århus Firmasport- Bane 1 Den Blå Lastbil SOS Dansk Autohjælp
1-2
12-02 17:30 Århus Firmasport- Bane 1 Muskelsvindfonden No Zebra FC
6-2
12-02 17:40 Århus Firmasport- Bane 1 SOS Dansk Autohjælp Hemonto
1-3
12-02 17:50 Århus Firmasport- Bane 1 Den Blå Lastbil Davidsen
2-1
12-02 18:00 Århus Firmasport- Bane 1 No Zebra FC SOS Dansk Autohjælp
3-1
12-02 18:10 Århus Firmasport- Bane 1 Muskelsvindfonden Den Blå Lastbil
3-2
12-02 18:20 Århus Firmasport- Bane 1 Hemonto Davidsen
3-2
12-02 18:30 Århus Firmasport- Bane 1 Den Blå Lastbil No Zebra FC
7-2
12-02 18:40 Århus Firmasport- Bane 1 SOS Dansk Autohjælp Davidsen
5-3
12-02 18:50 Århus Firmasport- Bane 1 Muskelsvindfonden Hemonto
3-3
05-03 19:00 Århus Firmasport- Bane 1 No Zebra FC Davidsen
3-0
05-03 19:10 Århus Firmasport- Bane 1 Den Blå Lastbil Hemonto
2-3
05-03 19:20 Århus Firmasport- Bane 1 Muskelsvindfonden SOS Dansk Autohjælp
5-2
05-03 19:30 Århus Firmasport- Bane 1 Hemonto No Zebra FC
3-0
05-03 19:40 Århus Firmasport- Bane 1 Davidsen Muskelsvindfonden
0-3
05-03 19:50 Århus Firmasport- Bane 1 SOS Dansk Autohjælp Den Blå Lastbil
5-0
05-03 20:00 Århus Firmasport- Bane 1 No Zebra FC Muskelsvindfonden
0-3
05-03 20:10 Århus Firmasport- Bane 1 Hemonto SOS Dansk Autohjælp
3-6
05-03 20:20 Århus Firmasport- Bane 1 Davidsen Den Blå Lastbil
0-3

Stævneansvarlig: John Madsen Tlf.: 86 78 62 22